پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیباحکم معاون وزیر ورییس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور مهندس محمد حسن کلهری مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم شد

تاریخ انتشار: 1398/11/23

​به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم در آیین تکریم و معارفه مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم ازخدمات ابوالفضل جمالی تقدیر و محمد حسن کلهری به عنوان مدیرکل این اداره معرفی گردید . درهمین راستا دکترمحمد تیموری معاون توسعه ومدیریت منابع سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای ضمن قرائت متن لوح سپاسی ازخدمات ابوالفضل جمالی مدیر کل پیشین تقدیر و با ابلاغ حکم مهندس عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر ورییس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور ، محمد حسن کلهری را به عنوان مدیر کل راهداری و حمل ونقل حاده ای استان قم معرفی تمود ، دراین حکم آمده است :
نظر به سوابق و تحربیات جنابعالی به موجب این حکم به عنوان مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم منصوب می شوید . برنامه ریزی و نظارت بر احرای عملیات راهداری و ایمن سازی محورهای حوزه استخفاظی درجهت افزایش سطح ایمنی تردد و کاهش تصادفات وارتقا  وضعیت حمل و نقل برومشهری استان ، ایجاد تعامل مناسب با اصناف و انجمنهای مرتبط با حمل ونقل ، مشاورین و پیمانکاران ، تکریم ارباب رجوع ازمهمترین مواردی است که انتظار دارد به آنها اهتمام ورزید .امید است با استعانت از خداوند متعال و همکاری لازم با مسئولین استان بویژه استاندار محترم و معاونین و مدیران ستادی در پیش برد اهداف و برنامه های سازمان وخدمت به مردم موفق و موید باشید .... عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور .
شایان ذکر است درابتدای  این مراسم  که با حضور تنی چند از مسئولین ومدیران کل استانی و نمایندگانی از انحمن های صنفی مرتبط و همچنین مالکین و مدیران مجتمع های خدماتی بین راهی و ...برگزار گردید مهندس فرامرز مداح مشاورریاست درامر فن آوری اطلاعات و سرمایه گزاری و عضو هیات عامل سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای طی سخنانی ضمن تاکید برتلاش درراستای افزایش ضریب ایمنی سفرهای جاده ای عنوان کرد : انشاا...طی سال آینده دو هزار دوربین نظارتی درسطح راههای کشور به صورت بیوتی نصب حواهدشد .
 وی ادامه داد : درکشور افزون بر دوهزار شرکت حمل ونقل مسافر ، بالغ بر 12 هزار دستگاه انوبوس ، سی هزار دستگاه مینی بوس و به همین میزان سواری کرایه درحال فعالیت می باشند که جهت اعمال کنترل لازم دولت به تنهایی نمیتواند اقدام نماید.  مداح با تاکید بر اینکه بخش مهمی ازاین نظارت باید توسط بخش خصوصی ومردم اعمال گردد تصریح نمود : رویه سازمان متبوع استفاده حداکثری از اینترنت و کاهش مواجهه مستقیم مردم و شرکتهای حمل و نقلی است تا نظارت و کنترل به صورت جامع و مطمئن اعمال گردد .
وی افزود : نباید تصور کرد که رویکرد سازمان به سمت استفاده از اینترنت به معنای برهم زدن اقتصاد شرکتهای حمل و نقلی و دیگر منتفعین این صنعت است بلکه پویایی و شکوفایی صنعت حمل و نقل درزمره مهمترین اهداف سازمان متبوع میباشد .
درادامه دکتر محمد تیموری معاون توسعه مدیریت ومنابع سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای نیز طی سحنانی با یادآوری اینکه بیش از 220 هزار کیلومتر راه درسطح کشور وجود دارد خاطرنشان ساخت : با توجه به این سرمایه عظیم ملی که وظیفه نگهداری از آنرا به سازمان متبوع سپرده اند باید نسبت به انجام آن باتمام توان کوشا باشیم . وی درادامه به اهمیت راههای استان قم به عنوان دروازه استانهای جنوبی و غربی جهت دسترسی به مرکز اشاره کرد و گفت : گرچه تنها 5 هزار کیلومتر راه همسنگ دراستان قم داریم اما راههای این استان دارای رتبه دوم کشوری از نظر حجم ترافیک عبوری می باشند .
تیموری درخاتمه ضمن قدردانی از تمامی همکاران حود درسازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور به خاطر زحماتی که درقبال تامین سفری ایمن جهت کاربران جاده ای متقبل می شوند یاد آور شد : تنها 20 هزار نفر نیروی انسانی ضمن بهره مندی از 12 هزار دستگاه انواع ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین راهداری وظیفه خطیر نگهداری و تامین ایمنی راهها را درسراسر کشور عهده دار می باشند .      مشخصات:
نظرات: *